Proměna vizáže / Beauty day


 


Každá z nás, bez ohledu na věk, někdy zatouží po změně, tak proč si ji neužít.

Proměnu vnímáme velice individuálně, každá proměna má svůj smysl, své důvody, své kouzlo.

My proměnu vnímáme od prvopočátku, a tím je okamžik, ve kterém se žena rozhodne udělat jakoukoliv změnu své vizáže.

Každý z nás má na proměnu svůj vlastní pohled.

Pro někoho je velikou změnou už jen jiný typ líčení, než na který je zvyklý, a jiný touží po extra radikální změně.

My děláme proměny na míru, proměna, nebo „beauty day“ vždy předchází konzultace, kdy se na Vás naladíme, a pak vše ostatní.

Velice rádi uskutečníme odvážnou ohromující proměnu, a se stejným nadšením se můžeme pustit třeba i jen do proměny malé, kdy zachováme základ vizáže a vy si můžete vychutnat den, jen pro sebe a cítit se jako princezna.

Když jde o proměnu, jsme toho názoru, že není nutné, aby byla vždy radikální. Řídíme se tím, co vidíme, co cítíme, jak Vás vnímáme a především tím, jak si proměnu přejete Vy sama. Rozhodně neděláme radikální změny za každou cenu.

Pokud přijde blondýnka nebarvíme ji na černo, jen proto, že je objednaná na proměnu. Máme-li pocit že blond je to pravé a klientka se cítí dobře ve světlých vlasech, pak někdy k dokonalosti stačí třeba jen menší korekce odstínu, a to samé platí i o střihu vlasů.

Naše práce je opravdu o společné konzultaci, vašem přání a dobrém pocitu.

Poradíme Vám jak o sebe pečovat, jak se starat o vlasy. Doporučíme jak upravovat nový střih a jak vykouzlit časově nenáročné, přesto krásné denní líčení. Proměny jsou naší vášní, nabíjí energií všechny zůčastněné a vůbec jsou skvělé.


Otázky a odpovědi:

Proč bych měla proměnu podstoupit?

Pokud si nevíte rady se svým vzhledem, nevíte co by Vám slušelo, nevíte jak se nalíčit nebo nastupujete do nového zaměstnání. Vracíte se po mateřské dovolené, jste na mateřské dovolené, nemáte na sebe čas, necítíte se dobře nebo jen prostě chcete změnu. Už dlouho nosíte stejný účes a to samé líčení, nebo se nelíčíte vůbec, nevíte jak na to….To všechno jsou důvody proč zkusit něco nového svěžího, něco co Vás nabije, potěší a všimne si třeba i okolí, ne třeba, určitě si všimne!

Jak proměna probíhá?

Proměna probíhá přímo v salonu Lotos Beauty, po příchodu následuje důkladná konzultace Vaší představy a po dohodě můžeme začít. Ještě uděláme fotku před, která Vám později poslouží k porovnání účesu i líčení.

Budete moci posoudit, zda se účes lépe hodí ke tvaru obličeje, zda líčení podtrhuje pěkné rysy a kryje nedostatky. Pak už můžeme opravdu začít s barvením, melírem, střihem prostě vším, na čem se dohodneme.

Po dokončení účesu se přesuneme k líčení. Vysvětlíme Vám každý krok, který děláme tak, aby pro Vás bylo vše co nejsrozumitelnější.

Průběh je klidný a pohodový, jde především o Váš relax.

Po dokončení líčení se přesuneme k portrétnímu focení to trvá cca 30min.

Jak dlouho dopředu se mám na proměnu objednat?

Doba objednání je 1-2 měsíce předem.

Co si mám na proměnu vzít s sebou? (můžete, ale nemusíte)

Pokud máte nějakou představu o účesu, nebo vzhledu, klidně přineste i obrázek, vůbec se tomu nebráním.

Někdy člověk touží po střihu, který ani neví jak by popsal. Dále přineste fotografie s účesy a barvami, které jste v dřívějších dobách nosila, kosmetickou taštičku s přípravky, které používáte a líčidly. Také 1 náhradní oblečení na focení, kdyby se nehodilo původní.

Stačí jednobarevné tričko, halenka nebo košile, něco neutrálního bez nápisů a o čem víte, že vám sluší.

Můžete si přinést svačinu, určitě přijde vhod například během působení barvy. Malé „zdravé“ občerstvení dostanete u nás v průběhu návštěvy, stejně jako kávu, vodu nebo čaj,  ale pokud máte vlastní dietu, raději si přineste i něco svého.

Jak se mám objednat?

Objednat se můžete na telefonním čísle: 776 608 717, emailu: lotos-beauty@seznam.cz

Těší se na Vás vizážistka/kadeřnice Martina.

Jaká je cena a co zahrnuje?

Cena  proměny je 6900 , doba trvání cca 6 h.

Cena zahrnuje: nový účes / barvu, střih a péči dle typu vlasů, lehké ošetření pleti a následné líčení s výkladem. Poradenství v oblasti péči o vlasy a pleť. Portrétní fotografie  celkem 4ks odeslané v digi. podobě a malé občerstvení pro vás během celé návštěvy.

Cena za proměnu se hradí předem na bankovní účet: 115-5446530287/0100, po zaplacení částky, se dohodneme na vhodném termínu.

Na proměnu neboli Beauty day, můžeme vystavit dárkový poukaz, pokud chcete někoho obdarovat.