Kadeřnické služby


Vaše vlasy ve správných rukou…

Pokročilými technikami, profesionálním a zároveň lidským přístupem, se díky dlouholetým zkušenostem, snažíme dělat práci, která je zároveň i našim koníčkem.

  • precizní střihy vlasů
  • kreativní barvení
  • melírovací techniky
  • balejáže
  • vlasové zábaly

Pracujeme s luxusní vlasovou kosmetikou Davines a Natulique , kterou si můžete zakoupit i na domácí použití. K dostání je jak v salonu, tak i na našem e-shopu.

Máme rádi precizní střihy, přirozeně a zdravě vypadající vzhled vlasů. Nebráníme se ani extravaganci, ale s citem k osobnosti klientky. Specializujeme se na dlouhé vlasy, barvení, prosvětlování a balejáže. Rádi však vytvoříme i krátké moderní střihy, nebo celkovou změnu vizáže.

Na prvním místě je u nás kvalita vlasů, proto v případě, že jsou vlasy ve špatné kondici, nejprve doporučíme správnou péči. Dáme vlasům čas na regeneraci, následně pak může proběhnout změna barvy, prosvětlování a další procesy. Vlasy křehké slabé, nebo narušené zesvětlujeme s Olaplexem. Je to přípravek který vlasy chrání, aby neztratily svoji kvalitu. Přimíchá se do melírovací směsi a během působení chrání vlas. Opětovně spojuje disulfidové vazby ve vlasu. Připlácí se zvlášť k barvě či melíru, kalkulaci najdete v ceníku.

Doporučíme správnou péči a naučíme vás, jak vlasy upravovat doma rychle a snadno, zeptejte se na cokoliv. Pomůžeme vyřešit problémy s padáním vlasů, kožnímy potížemi i s narušenými vlasy. Zastáváme názor, že vše se vším souvisí, proto je třeba se na jakýkoliv problém dívat komplexně. S problematikou vlasů a vlasové pokožky souvisí psychika i zdravotní stav celého organismu. Každá návštěva je vlastně takovým rituálem, budeme rádi když si uděláte čas a užijete si ji, jako pohodový čas který věnujete jen sobě.