O nás

Jmenuji se Martina Kozlíková,  jsem zakladatelkou salonu Lotos Beauty a  práci v oboru provozuji již více než 15 let. Podařilo se mi vytvořit místo, kde se setkávají stejně naladění lidé a kde je krása vnímána v souladu s lidskostí a přírodou.

Je mi potěšením Vás pozvat do svého salonu ve Slavkově u Brna a postarat se o Váš účes a vizáž splolečně s mým týmem.

Našim cílem je, aby všechny klientky odcházely spokojené, odpočaté a dobře naladěné, proto je můj tým sestaven z odbornic na slovo vzatých…

Práce s vlasy a účesy je rozmanitá tak, jako každá z nás žen, je jedinečná. Snažíme o to, aby jste odcházely se vzhledem podle Vašich představ a dobrým pocitem. Naše zákaznice jsou nám blízké, proto k tomu, abychom vytvořili dokonalý účes a správně Vám poradili, potřebujeme znát i osobní informace jako je zaměstnání, životní styl, běžné zvyklosti kolem péče o sebe. Poradíme Vám také, jak účes upravovat a jak správně o vlasy pečovat. Bez obav se na nás také obraťte s jakýmkoliv problémem, týkajícím se kvality vlasů nebo stavu pokožky.

Součástí salonu je i prodejna se „zdravou“ kosmetikou, kde najdete profesionální vlasovou kosmetiku, pleťovou kosmetiku, mýdla, oleje, parfémy i eko drogerii. Zboží je možné objednávat i přes náš E-shop.

Veškeré konzultace u nás jsou nezávazné a bezplatné.
Pravidelně se účastníme stáží a školení tak, aby naše služby byly maximálně profesionální, a také abychom získali potřebnou inspiraci. V kadeřnictví pracujeme s vlasovou kosmetikou Davines a prémiovou kosmetikou Natulique. Líčíme s luxusní dekorativní kosmetikou Kripa Venezia, Zuii a dalšími, které vynikají přírodním složením, širokou škálou odstínů i výdrží.

Používáme šetrné barvy na vlasy bez amoniaku, melíry s obsahem lipidů a bio olejů. Kvalitní složení našeho materiálu, zaručí jemné medové prosvětlení, ale i extra platinové odstíny blond a to bez velkého narušení vlasu. V nabídce jsou také regenerační zábaly a mnoho dalšího. Záleží nám na složení používané kosmetiky. Najdete u nás přípravky, které nejsou testované na zvířatech, bez obsahu parabenů a sufátů. Smýšlíme ekologicky a snažíme se žít co možná nejvíce v souladu s přírodou.

Záleží nám na Vaší spokojenosti, proto neváhejte, pokud máte nějaké dotazy či připomínky, nás kontaktovat.

Těší se na Vás, Martina, Iva, Romana a Ivet!